50 Görüntülenme
Les 12 Travaux d’Astérix – Asteriks: 12 Görev
7.6 IMDB Puanı

Les 12 Travaux d’Astérix – Asteriks: 12 Görev

(The Twelve Tasks of Asterix)
Senaryo René Goscinny, Albert Uderzo, Pierre Tchernia
Ödüller 2 ödül
Yüce Sezar, her zamanki gibi Galyalılar ve onların sihirli iksirinin sırrının peşindedir. Kurmaylarını toplayıp bir plan yapmaya başlar. Ancak bu sefer önemli bir problemleri vardır: Acaba her seferinde onları bozguna uğratan bu Galyalılar gerçekten Herkül gibi yarı-tanrısal güçlere mi sahiptirler? Bu cevabı zor soru karşısında hiddetlenen Sezar, Galyalıların da ölümlü birer insan olduğunu kanıtlayacak bir yarışma düzenlemeye karar verir. Sadece tanrıların yerine getirebileceği zorlukta görevler hazırlayıp Galyalılar teste tabi tutulacaktır. Galyalılar zorlu görevleri başarıyla tamamlarlarsa kendisi yenilgiyi kabul edecek, ancak tamamlayamazlarsa Sezar'ın büyük gücünü ve öfkesini onlara hissettirecektir.

Sezar ve danışmanları, bir zamanlar Herkül'ün başardıklarına benzer birbirinden tehlikeli ve zor yeni 12 görev tasarlarlar. Galya köyünden bu zorlu yarışmada onları temsil etmek için iki kişi seçilir: En zekileri Asteriks ve en güçlüleri Hopdediks.

Les 12 Travaux d'Astérix (The Twelve Tasks of Asterix) - Asteriks: 12 Görev, Türkçe altyazılı izle meniz için sizlerle...